Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 
 

Osiągnięcia

Czcionka:

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
 WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

Amelia Jopek kl. III b i Krzysztof Gawlik kl. III b/opiekun p. M. Ziobro/ uzyskali bardzo dobre wyniki, a uczniowie: Paweł Gąsior kl. V a, Aleksandra Koza kl. V a, Damian Gąsior kl. Va, Julia Gąsior kl. Va /opiekun p. L. Szewczyk/, Mikołaj Stefanik kl. V b/opiekun p. M. Ochał/ , Jakub Sudoł kl. III a /opiekun p. W. Maroń/, Mateusz Czarnik kl. III b, Kamil  Żelazny kl. II c /opiekun p. M. Czupich/ zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Mateusz Czarnik kl. III b /opiekun p. L. Worobij/ uzyskał tytuł laureata z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus

Michał Mielniczuk z kl. 5b /opiekun p. M. Marć/ został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.

Wiktoria Antończak z kl. 6b /opiekun p. L. Worobij/ została finalistą Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.

Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce - Konrad Trela  z kl. 6a /opiekun p. M.Szeliga/ w skoku w dal zajął 2. miejsce .

W Wojewódzkim Konkursie „Leśne Opowieści” Zuzanna Urbanek z kl. II a /opiekun p. I. Pasternak/ zajęła I miejsce w kategorii  ilustracja grupy wiekowej kl. I-III, IV miejsce zdobyła Klaudia Białek z kl. VI B /opiekun A. Piechowiak/ w kategorii wiersz a wyróżnienie otrzymał Michał Przydział z kl. 0/ opiekun Joanna Kmieć/ w kategorii  ilustracja.

Podkarpacki Konkurs - Literatura i dzieci – „Moje pasje”. W finale w Rzeszowie uczestniczyły: Paula Kuman z kl. I a /opiekun p. Irena Skoczek/, oraz Wiktoria Świder z kl. VI a /opiekun p. Gerard Ganczarski/  w kategorii piosenka.

Mikołaj Stefanik z kl. 5b /opiekun p.M. Marć, p. M. Ochał/ zdobył I miejsce 
w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-informatycznym,
a Michał Mielniczuk II miejsce w tym samym konkursie.

XI Gminny Konkurs Historyczny - udział wzięli: Jakub Twardowski, Andrzej Oleś, Michał Mielniczuk, Hanna Wołek oraz Norbert Szeliga. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce, a indywidualnie Jakub Twardowski zdobył II miejsce. Natomiast Andrzej i Michał wywalczyli VI miejsce/ opiekun p. M. Szeliga/

Jakub Twardowski i Andrzej Oleś z kl.VB, zajęli I miejsce w międzyszkolnym konkursie „Rok gęsi gęgawy”. Opiekunem zawodników była pani M. Marć.

Hanna Wołek  kl.VI b,  Zofia Nazimek kl. VI B, Szymon Mazur kl. V B, K. Trela kl. VI A, /opiekun p. M. Ochał/ zajęli II miejsce drużynowo w gminnych eliminacjach turnieju BRD

Gminny Konkurs „Dzień Bezpiecznego Internetu” /opiekun: Anna Piechowiak, Marta Ochał/ I miejsce: Klaudia Białek, Hanna Wołek z kl. 6B

IV miejsce: Wiktoria Świder, Zuzanna Ochał  z kl. 6A

Wyróżnienie: Natalia Armata, Zofia Nazimek z kl. 6B

W gminnym konkursie j. angielskiego Let’s take a trip! Marcel Chłopek kl. 6a i Alicja Bernacka kl. 5a /opiekun: p. L. Worobij, p. M. Ignaś/ zdobyli wyróżnienie.

W I Gminnym Konkursie „Mistrz Ortografii” w finale  I miejsce zdobył: Andrzej Oleś z kl. 5b, II miejsce Norbert Szeliga z kl. 6 B/ opiekun p.  A. Piechowiak /

W finale konkursu powiatowego pt. "O Złotą Nutkę" wzięli udział  Paula Kuman, uczennica kasy 1 a (op. p. I. Skoczek),Wiktoria Świder z klasy 6a oraz Wojciech Kmieć z klasy 5b/ op. p. G. Ganczarski/

                                                       opracowała Anna Piechowiak

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
 WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

Krzysztof  Gawlik kl. II b, /opiekun p. M. Lach/; Jakub Szot kl. V a, /opiekun p. L. Szewczyk/;Alicja Drozd kl. VI a i Mikołaj Stefanik  kl. IV b, /opiekun p. M. Ochał/ zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Szymon Urbanek z kl. 6a /opiekun p. L. Worobij / został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.

Wioletta Kozicka z kl. 5a/ opiekun p. A. Piechowiak / zdobyła wyróżnienie
XII Międzywojewódzkim Konkursie Poetyckim „ JA i ŚWIAT”

Szymon Urbanek z kl. 6a /opiekun p. M. Marć / został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.

Magdalena Bukiewicz  z kl. 6b /opiekun p.  G. Ganczarski/ zdobyła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Leśne Opowieści” oraz wyróżnienie w quizie przyrodniczym.

Hanna Wołek z kl. 5b /opiekun p. A. Piechowiak / zdobyła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poezji „Leśne Opowieści”.

Amelia Jopek kl. II b/ opiekun p. M. Lach/została laureatką Powiatowego Konkursu Plastycznego „Serce Matki”

Martyna Szczęch z kl.3b / opiekun p. I. Skoczek/ oraz Wiktoria Świder i Jakub Szot z kl. 5a /opiekun p. A. Piechowiak/ otrzymali nagrodę w eliminacjach środowiskowych i uczestniczyli w eliminacjach rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Podróże małe i duże”.

Szymon Urbanek z kl. 6a /opiekun p.M. Marć, p. M. Ochał/ zdobył I miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-informatycznym.

Michał Mielniczuk z kl. 4b /opiekun p. M. Ochał, p. M. Marć/ zdobył II miejsce w Gminnym konkursie matematyczno- przyrodniczym.

Szymon Urbanek z kl. VI a zdobył I miejsce, a M. Chłopek z kl. Va  wyróżnienie /opiekun p. L. Worobij/ w – międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii

II miejsce drużynowo: A. Drozd kl.VI a,  P. Kmieć kl. VI b, B. Patro kl. VI a, K. Trela kl. V a, III miejsce indywidualnie: A. Drozd kl.VI a /opiekun p. M. Ochał/, w Konkursie BRD

Kasia Medygrał  z  kl.  IV b /opiekun p. G. Ganczarski/ zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie na najpiękniejszą pisankę wielkanocną

Dawid Gruszka kl. III b /opiekun p. I. Skoczek/ zdobył III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym „Czas na zdrowie” 

Zuzanna Urbanek kl. I a /opiekun p. I. Pasternak/ zdobyła II miejsce w gminnym konkursie plastycznym ,,Jak książę Mieszko przyjmował chrzest” 

 

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
 WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

Alicja Drozd z kl. 5a /opiekun M. Chuderska/ została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty, zdobyła wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny /opiekun M. Ochał/.

Magdalena Bukiewicz  z kl. 5b /opiekun – A. Piechowiak/ zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poezji „Leśne Opowieści”.

Hanna Wołek z kl. 4b /opiekun L. Szewczyk/ zdobyła I miejsce w Gminnym konkursie matematyczno- przyrodniczym.

Szymon Urbanek z kl. 5a /opiekun M. Marć, M. Ochał/ zdobył I miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-informatycznym.

Wiktoria Świder z kl. 4a /opiekun A. Piechowiak/ otrzymała wyróżnienie w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Trochę słońca, trochę deszczu”, a Jakub Szot z kl.4a wyróżnienie w eliminacjach środowiskowych.

Ola Kmieć z klasy 5b /opiekun L. Worobij/ zajęła II miejsce w V edycji Gminnego Konkursu Anglojęzycznego. 

 

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
 WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

WYJĄTKOWY TALENT LEKKOATLETYCZNYEmilia Czapka z kl. 6b /opiekun P. Adamowicz/: I miejsce w województwie w biegach przełajowych, I miejsce w województwie w biegu na 600 m, zwyciężczyni wielu mitingów lekkoatletycznych na szczeblu makroregionu i województwa.

Magdalena Majka z kl. 6a /opiekun A. Piechowiak/ została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.

Paweł Głuch z kl. 6a i Patryk Kozek z kl. 5a /opiekun L. Szewczyk/ oraz Alicja Drozd z kl. 4a /opiekun M. Ochał/ zakwalifikowali się do finału międzynarodowego konkursu matematycznego „Pangea”.

Szymon Czapka z kl. 4a /opiekun M. Chuderska/ otrzymał nagrodę publiczności w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Magia niezapominajki”.

Alicja Drozd z kl. 4a /opiekun M. Ochał, M. Marć/ zdobyła III miejsce w Gminnym konkursie matematyczno- przyrodniczym.

Szymon Urbanek z kl. 4a /opiekun M. Marć, M. Ochał/ zdobył III miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-informatycznym.

Aleksandra Kmieć z kl. 4b /opiekun – A. Piechowiak/ zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poezji „Leśne Opowieści”.

Jakub Szot z kl. 3a /opiekun I. Skoczek/ był finalistą Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Najbliżsi”.

Nina Stasiowska z kl. 3b /opiekun M. Turczyn/ zdobyła II miejsce w konkursie powiatowym „O złotą nutkę” z cyklu „Szukamy talentów”

W konkursie „The voices of House of English” I miejsce w rejonie uzyskało trio: Daria Turczyn, Rozalia Białorucka i Marcelina Mądro z kl.6a /opiekunowie M. Ignaś i G. Ganczarski/.

Drużyna w składzie: Edyta Świerad z kl. 6b, Julia Michoń z kl. 6a i Patryk Kozek z kl. 5a /opiekun M. Szeliga/ zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym.

Zegar

Kalendarium

Październik 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny